Дайджест: ціна на газ та тіньова економіка

головні новини 15 липня

Ціну на газ для населення знизять. НАК “Нафтогаз України” розрахувала нову ціну природного газу для потреб населення та інших споживачів за спеціальними зобов’язаннями, яка буде діяти в липні.

Міненергетики спростовує заяви щодо зростання ціни на електроенергію.  Заяви ДП “НЕК “Укренерго” про зростання на 30% вартості електроенергії для промислових споживачів через запуск прозорого ринку електроенергії  є некоректними.

 Тіньова економіка в Україні. За розрахунками Мінекономрозвитку, у 2018 році рівень тіньової економіки склав 30%-46% від офіційного ВВП. Відповідно до звіту “Загальні тенденції тіньової економіки в Україні”, розрахунки здійснювали за методом збитковості та «витрат населення», а також електричним і  монетарним.

Реєстр боржників. За останні півроку понад 1 мільйон українських компаній і фізичних осіб потрапили до Єдиного реєстру боржників, таким чином їхня кількість зросла більше ніж удвічі з 2016 року.

НАК “Нафтогаз”. НАК Нафтогаз України в п’ятницю, 12 липня, розмістив два транші єврооблігацій, і сумарно залучив понад 1 млрд доларів.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі