Дайджест новин 12 червня: схема виведення в офшори та мільйонні інвестиції в “Арена Львів”

Головні новини за 12 червня.

Про викриту схему з офшорами. Cлужба безпеки України викрила схему, у якій представники акціонерного товариства вивели в офшори більше 17 млн доларів (понад 436 млн гривень) кредитних коштів комерційного банку. У відомстві не уточнюють, про який банк йде мова. За висновками фахівців СБУ, оборудка призвела до нанесення збитків державі в розмірі понад 436 мільйонів гривень.

Про нового очільника ЛОДА. Адміністрація президента України ніяк не може визначитися з кандидатурою на посаду очільника Львівщини: там шукають людину з бездоганною репутацією. На початку цього тижня пропозицію очолити Львівську облдержадміністрацію отримав Почесний консул Австрії у Львові Маркіян Мальський.

Про нову платіжну систему. Нацбанк погодив правила внутрішньодержавної платіжної системи «Юапей» і вніс відомості про неї до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури. Платіжною організацією внутрішньодержавної платіжної системи «Юапей» (UAPay) є ТОВ «ФК Юапей» (Київ).

Про інвестиції в «Арена Львів». Мінмолодьспорту інвестувало 7 млн грн бюджетних коштів у капітальний ремонт футбольного поля «Арени Львів». У 2019 р. Мінмолодьспорту було інвестовано 7 млн грн коштів платників податків у капітальний ремонт футбольного поля та його підготовку до важливих матчів збірної України у відбірковому турнірі на Євро-2020 з футболу.

Про присвоєння адрес. Експериментальний порядок з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна діятиме з 1 липня 2019 року до 31 грудня 2020 року. Він передбачає можливість присвоєння адреси на безоплатній основі за бажанням забудовника: під час отримання будівельного паспорту забудови земельної ділянки або містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки; після отримання документу, що надає право на виконання будівельних робіт.

категорії
Економіка

Публікації по темі