Дайджест новин 2 липня: про євробонди Укрзалізниці та інвесторські вклади у розвідку нафтогазових надр України

Головні новини за 2 липня.

Про євробонди Укрзалізниці. «Укрзалізниця» розміщує 5-річні єврооблігації на 500 млн дол. під 8,25% річних, що значно нижче очікуваного рівня. Понад 175 інвесторів з Великобританії, континентальної Європи, США та Азії представили свої пропозиції про придбання цінних паперів. Отже, попит в 5 разів перевищив пропозицію і досяг 2,5 млрд дол.

Про кошти, що передбачені малим виробникам. П’ята частина аграрного бюджету України (програми підтримки) передбачена малим виробникам, втім, право їх участі в інших програмах підтримки не лімітується.

Про інвесторські вклади. Нафтогазові компанії, що перемогли у конкурсах на укладання угод з розподілу продукції, протягом 5 років інвестують понад 430 млн доларів у розвідку нафтогазових надр.

Про генерацію ВВП морськими портами. Загальний дохід, сформований ринком послуг у морських портах України, у 2018 році становив не менше ніж 1,7 млрд доларів, або 2% ВВП.

Про нові ДБН. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжує оновлювати державні будівельні норми щодо проектування вулиць і доріг. Зокрема, планується розглянути можливість унормувати в ДБН обов’язкове влаштування сучасних засобів підвищення уваги пішоходів при виході на дорогу.

категорії
Економіка

Публікації по темі