Дайджест 28 листопада: зарплати вчителям та перепис населення за сім-картами

Головні новини 28-го листопада.

На зарплати вчителям уряд спрямував 171 млн гривень. Уряд спрямував 171 млн грн для попередженнязатримки зарплат вчителям в окремих місцевостях. Відповідну постанову прийнято на засіданні Уряду вчора, 27 листопада. Одна з причин, чому окремим місцевостям може не вистачати коштів на зарплати вчителям, –  це практика розрахунку кількості грошей, необхідних на зарплати освітянам, на основі неактуальної статистики. У бюджеті на 2020 рік цю проблему виправили.

Садовий оскаржуватиме рішення ВАКС щодо застави в 1 млн. Вчора Вищий антикорупційний суд обрав підозрюваному у зловживанні владою Андрію Садовому запобіжний захід у вигляді застави 1 мільйон 56 тисяч. Однак мер Львова заперечує звинувачення та подаватиме на апеляцію.

Банки-банкрути отримали 7 млрд. Загальна сума надходжень у січні-жовтні 2019 року на рахунки банків, що ліквідуються, склала 7 млрд 134 млн грн. Від реалізації активів банки отримали 6 млрд 149 млн грн, погашення кредитів – 872,6 млн грн, оренди майна – 96,1 млн грн, погашення цінних паперів – 16,6 млн грн.

В Кабміні хочуть провести перепис населення за сім-картами. В Кабміні пропонують здійснити перепис населення за сім-картами. Мовляв це заощадить 2-3 млрд бюджетних коштів.

НБУ подав до суду на Дубинського за наклеп. Солом’янський районний суд міста Києва 12 листопада відкрив провадження за позовом Національного банку України до депутата Верховної Ради Олександра Дубінського про захист ділової репутації центрального банку.

категорії
Економіка

Публікації по темі