Депозити в банках України: куди вкласти гроші?

Що пропонують українські банки своїм клієнтам

Обсяги депозитів фізичних осіб у банках постійно зростають, що свідчить про зростання довіри українців до банківської системи. Редакція ІА “Вежа” пропонує Вам ознайомитись з умовами депозитів в найбільших українських банках.

Райффайзен банк Аваль пропонує клієнтам Прогресивний депозит із ставкою 18%. При цьому, поклавши на депозит 15 тисяч гривень на 6 місяців ви отримаєте за вирахуванням податків 15 тис. 845 гривень.

За умовами договору відсоткова ставка зростає щомісяця: 1-й місяць – 10,00%, 2-й місяць – 12,00%, 3-й місяць – 13,00%, 4-й місяць – 15,00%, 5-й місяць – 16,00%, 6-й місяць – 18,00%. Ефективна ставка за 6 місяців складатиме 14,00% річних.

Дострокове розірвання можливе при частковому знятті коштів або достроковому закритті вкладів, протягом кожного пільгового періоду, виплачені або капіталізовані відсотки сплачуються в повному обсязі. Зокрема, після пільгового періоду, з дати пролонгації до дати повернення вкладу відсотки нараховуються за ставкою що діє для поточного рахунку. За видачу вкладу протягом 1-го місяця з дати відкриття вкладу сплачується комісія за розрахунково-касове обслуговування у розмірі 0,5% від суми вкладу. Відповідно, протягом пільгового періоду проценти сплачуються в повному обсязі.

Часткове зняття виплат можливе лише один раз, а саме протягом 7 днів після закінчення кожного повного місяця (пільговий період ), крім залишку мінімальної суми вкладу.

Виплата відсотків здійснюється щомісяця на картковий або поточний рахунок клієнта, або щомісячна капіталізація.

Укрсиббанк пропонує клієнтам депозит Топ Розіграш із ставкою 5,7%. При вкладі тих же 15 тис. гривень вкладник отримує за 6 місяців – 15 тис. 349 грн.

Окрім того, серед вкладників щороку проводиться розіграш 50 тисяч гривень, за умови мінімальної суми депозиту 15 тисяч гривень на термін від трьох місяців.

ОТП Банк пропонує клієнтам Терміновий депозит із ставкою 13%. Розмістивши на депозит 15 тис. грн ви зможете отримати за 6 місяців 15 тис. 787 грн.

Аби привабити вкладників, банк розігрує серед вкладників новенькі кроссовери. Так кожні 10 тис. гривень розміщені на депозиті, або розрахунки на суму 10 000 гривень, проведені картками VISA, дають шанс виграти один із п’яти автомобілів.

Для участі необхідно зареєструватися на акційній сторінці сайту і розмістити депозит з виплатою відсотків після закінчення дії договору або з щомісячною виплатою відсотків, або з капіталізацією відсотків строком від 180 днів (6 місяців) у відділенні банку або через інтернет-банкінг OTP Smart на суму від 10 000 гривень.

⦁ Банк ПУМБ пропонує клієнтам депозит Топ Розіграш із ставкою 16,9%. При сумі депозиту 15 тис. гривень ви зможете отримати 16 тис. 23 гривні за 6 місяців.

ПриватБанк пропонує клієнтам розмістити кошти на депозит за програмою Джуніор з відсотковою ставкою 16%.

Відкрити депозит можна на користь дитини до 16 років. При оформленні нового вкладу від 250 тис. гривень та більше на строк 3-12 місяців вкладник може отримати надбавку до відсоткової ставки +1% річних.

Зокрема, якщо розірвання договору здійснюється до закінчення чергового терміну (1 рік), то відсотки будуть перераховані за ставкою «До запитання». Дитина може закрити депозит тільки після передачі прав. У цьому випадку рахунок закривається без зниження процентної ставки.

Виплата відсотків здійснюється в кінці кожного терміну вкладу (12 місяців) відсотки автоматично додаються до основної суми вкладу (капіталізація відсотків).

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі