Держава отримає 108,5 млн грн від продажу 3 великих державних об’єктів

Це стало можливим завдяки успішному продажу Фондом державного майна низки державних об'єктів.

Це стало можливим завдяки успішному продажу Фондом державного майна низки державних об’єктів.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Держава отримає 108, 5 млн грн від продажу трьох об’єктів державної власності.

“Приватизація – один з ключових пріоритетів Уряду і один з дієвих способів залучення інвестицій та боротьби з неефективним управлінням майном”, – коментує результати Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

За даними Фонду державного майна найбільші серед проданих нещодавно державних об’єктів – це оптовий ринок у місті Бровари, який продали за 44,5 млн грн, тобто в 10 разів дорожче за стартову ціну, яка становила 4 млн грн. Крім того, за 3,5 млн грн продали “Центр з сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій”. Ціна продажу стартувала з 270 тис. грн і зросла у 13 разів. За об’єкт змагалися 10 учасників торгів. А також Фонд держмайна продав 100% державного пакету акцій “АТ Україна Туристична”, який проданий на 35% дорожче за стартову ціну.

Фонд держмайна має продовжити роботу щодо 415 об’єктів з 500, які Уряд нещодавно передав до Фонду державного майна.

Нагадаємо, за даними статистичного відомства, частка збиткових підприємств за перші три квартали 2019 року склала 22,7% .

Фінансовий результат до оподаткування великих та середніх підприємств України за січень-вересень 2019 року склав 342,8 млрд грн, що на 146,3 млрд грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року (196,5 млрд грн).

категорії
Економіка

Публікації по темі