Державна продовольчо-зернова корпорація України профінансувала сільгоспвиробників на 350 млн гривень

В рамках програми закупівель зернових культур майбутнього врожаю 2019 року ДПЗКУ профінансувала аграріїв на 350 млн гривень. 

В рамках програми закупівель зернових культур майбутнього врожаю 2019 року ДПЗКУ профінансувала аграріїв на 350 млн гривень.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

В рамках програми Державна продовольчо-зернова корпорація України уклала із сільгоспвиробниками контракти на постачання майже 100 тис. тонн озимих пшениці та ячменю та виділила на це 350 млн гривень.

Таким чином, форвардна програма, яка була розпочата в ДПЗКУ лише на початку листопада, цього року демонструє рекордні показники з отримання заявок на участь у форварді, укладання контрактів та надання фінансової підтримки аграріям.

Лідерами за кількістю укладених договорів поставки зерна є Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Волинська, Рівненська, Сумська та Тернопільська області.

Метою форвардної програми є авансове забезпечення аграріїв доступними фінансовими ресурсами на вирощування врожаю, а також на організацію його гарантованого збуту за конкурентоспроможними ринковими цінами. Цього року вартість коштів становить від 9,5% до 13% річних в залежності від кількості законтрактованого товару та базису поставки.

категорії
Економіка

Публікації по темі