Держфінмоніторинг підбив підсумки своєї роботи за 9 місяців 2019 року

Зокрема, за 9 місяців 2019 року Держфінмоніторингом підготовлено 641 матеріал (з них 383 узагальнені матеріали та 258 додаткових узагальнених матеріалів).

Державною службою фінансового моніторингу України, як підрозділом фінансової розвідки України, вживаються посилені заходи практичного характеру щодо протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Про це повідомляє Державна служба фінансового моніторингу України.

Зокрема, за 9 місяців 2019 року Держфінмоніторингом підготовлено 641 матеріал (з них 383 узагальнені матеріали та 258 додаткових узагальнених матеріалів).

У вказаних матеріалах сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів та з учиненням іншого злочину, визначеного Кримінальним кодексом України, становить 81,1 млрд гривень.

Держфінмоніторингом приділяється особлива увага стосовно розслідування фактів відмивання коштів, одержаних від корупційних діянь, розкрадання та привласнення державних коштів та майна.

Так, за 9 місяців 2019 року Держфінмоніторингом направлено до правоохоронних органів 153 такі матеріали (42 узагальнені матеріали та 111 додаткових узагальнених матеріалів).

У вказаних матеріалах сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів та з учиненням іншого злочину, визначеного Кримінальним кодексом України, становить 40,1 млрд гривень.

Відповідно до законодавства України Держфінмоніторинг (як підрозділ фінансової розвідки) спільно із правоохоронними органами здійснює заходи, направлені на попередження та протидію фінансуванню терористичної діяльності, сепаратизму.

Так, за 9 місяців 2019 року Держфінмоніторингом направлено до правоохоронних органів 73 матеріали (з них 29 узагальнених матеріалів та 44 додаткових узагальнених матеріали) стосовно фінансових операцій осіб, які можуть бути пов’язані з фінансуванням тероризму, сепаратизму та/або проведені за участю осіб, які публічно закликають до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або зміни меж території або державного кордону України.

категорії
Економіка

Публікації по темі