Держфінмоніторинг за 2018 рік виявив підозрілі операції на 348 млрд грн

За 2018 рік Держфінмоніторинг направив в правоохоронні органи 420 матеріалів з розслідування фактів відмивання коштів.

Державна служба фінансового моніторингу за 2018 рік підготувала 934 матеріалу про операції, які можуть бути пов`язані з легалізацією коштів та з вчиненням іншого злочину, на суму 347,4 мільярда гривень.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як зазначається, за 2018 рік Держфінмоніторинг направив в правоохоронні органи 420 матеріалів з розслідування фактів відмивання коштів, отриманих від корупційних дій, розкрадання та привласнення державних коштів і майна на загальну суму 277,8 мільярда гривень.

“За 2018 рік Держфінмоніторинг направив в правоохоронні органи 100 матеріалів щодо фінансових операцій осіб, які можуть бути пов`язані з фінансуванням тероризму, сепаратизму, та/або проведених за участю осіб, публічно закликають до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або зміни меж території або державного кордону України”, – додали у відомстві.

При цьому зазначимо, що Державна служба фінансового моніторингу України за результатами фінансових розслідувань в 2017 році передала до правоохоронних органів 712 матеріалів про підозрілі фінансові операції на суму 59,4 мільярда гривень.

категорії
Економіка

Публікації по темі