Держгеонадра перерахував в бюджет 80% від річного плану

Державна служба геології та надр України направила до державного бюджету 500 мільйонів гривень, або 80% річного плану. 

Державна служба геології та надр України направила до державного бюджету 500 мільйонів гривень, або 80% річного плану. 

Про це повідомляє прес-служба відомства.

“За сім місяців цього року Державна служба геології та надр України поповнила державний бюджет України на 500 млн. Гривень. Це становить 80% від річного плану і помітно перевищує показники минулих років “, – йдеться в повідомленні.

Так, в 2015 році цей річний показник склав 179,4 млн грн, в 2016 році – 433,8 млн грн, у 2017 році – 560 млн грн.

Відзначається, що нинішні результати досягнуті завдяки внесенню змін до нормативних документів, що спростило процеси залучення інвесторів в галузь видобутку корисних копалин в Україні.

«За сім місяців наша Служба виконала понад 80 відсотків річного плану надходжень до бюджету. Досягти таких результатів нам вдалося завдяки урядовій підтримці по залученню інвесторів в галузь, а також за рахунок продажу спеціальних дозволів на користування надрами, продовження терміну дії спецдозволів », – розповів глава Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк.

У відомстві нагадують, що тільки за результатами проведеної 9 серпня першого в 2018 році аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування надрами було продано прав на видобуток на 5 ділянках на суму майже 300 тис. Грн.

категорії
Економіка

Публікації по темі