Держгеонадра виставила на ProZorro ще 9 нафтогазових ліцензій

Всього на сьогодні Держгеонадра підготовила 26 ділянок з покладами вуглеводнів.

Держгеонадра через ProZorro виставила на продаж ділянки з покладами нафти та газу, розташовані в трьох областях України.

Про це повідомляє очільник Служби Олег Кирилюк, передає Урядовий портал.

«Сьогодні на сайті «Прозоро.Продажі» ми виставили на торги 9 лотів з покладами вуглеводнів. Початкова вартість ділянок сягає до 100 млн грн. Дані арен розміщені в трьох областях загальною площею близько 2 тис. км2, а термін використання спеціальних дозволів становить 20 років. Від імені Держгеонадр запрошую потенційних інвесторів звернути увагу на підготовлені нами ділянки надр та брати участь в електронному аукціоні. Результати торгів ми дізнаємось в день проведення – 18 червня», – заявляє керівник Служби Олег Кирилюк.

Держгеонадра оголосила дані про 4 ділянки в Харківській та Дніпропетровській області (Кохівська, Роздолівсько-Успенівська-1, Роздолівсько-Успенівська-2, Орільсько-Брусівська). А також 5 ділянок в Івано-Франківській області (Гошівська, Болехівсько-Смолянська, Східно-Космацька, Південно-Сливкинська, Ясенська).

Всього на сьогодні Держгеонадра підготовила 26 ділянок з покладами вуглеводнів.

Загалом на 2019 рік Держгеонадра планує виставити 70 ділянок надр, з яких, 30 нафтогазових ділянок з початковою ціною лотів 2 млрд грн та прогнозованими ресурсами, які складають 130 млрд м3 газу і площею в 5 тис. кв. км,  та 40 ділянок з покладами інших корисних копалин.

Варто зазначити, що восени 2018 року було погоджено на законодавчому рівні, що з 1 січня 2019 року в Україні всі ділянки надр будуть надаватися виключно на конкурсній основі через систему відкритих електронних торгів Прозоро.Продажі. А 6 березня відбувся перший пілотний нафтогазовий онлайн-аукціон в системі ProZorro.Продажі.

категорії
Економіка

Публікації по темі