Для перевезення зернових вантажів Укрзалізниця у вересні запустила три нові графікові контейнерні поїзди

Наразі Укрзалізниця експлуатує близько 150 зернових контейнерів.

У вересні Укрзалізниця запустила три нові графікові контейнерні поїзди для перевезення зернових вантажів.

Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Вони курсують зі станції Чорноморськ-Порт до Балина, Гнівані та Старокостянтинова. На сьогодні компанія організувала вже 27 контейнерних поїздів, 22 з яких курсують регулярно.

«Наразі Укрзалізниця експлуатує близько 150 зернових контейнерів, які використовуються для перевезення зернових вантажів від елеваторів до морських портів. Конструкція цих контейнерів дозволяє вивантажувати зерно одразу на судно, що значно пришвидшує процес перевезення, а, отже,  зменшує його вартість», – розповів Євген Кравцов.

За його словами, загалом з початку 2019 року перевезено 248,28 тис. контейнерів у двадцятифутовому еквіваленті (ДФЕ), що на 10 % більше аналогічного показника минулого року. «З початку року ми запустили 10 нових контейнерних поїздів, 4 з яких – міжнародні. Наразі 1,7% від загальних обсягів вантажів – перевозиться у контейнерах. Такий сервіс дозволяє більше ніж у 3 рази скоротити обіг рухомого складу та, як наслідок, сприяє зниженню кінцевої вартості перевезення вантажу до 25%», – резюмував Євген Кравцов.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини