До НСЗУ подано пропозиції від 37 приватних спеціалізованих медичних закладів

До НСЗУ подали заяви на укладення договору 37 приватних спеціалізованих медичних закладів, що свідчить про обґрунтованість тарифів послуг, що надаватимуться за програмою медичних гарантій.

До НСЗУ подали заяви на укладення договору 37 приватних спеціалізованих медичних закладів, що свідчить про обґрунтованість тарифів послуг, що надаватимуться за програмою медичних гарантій.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Станом на 24 лютого, за програмою медичних гарантій до Національної служби здоров’я України (НСЗУ) подано 94 пропозиції від 37 спеціалізованих медичних закладів приватної форми власної.

Лідером у поданні пропозицій за програмою медичних гарантій є ТОВ “Кардіка Асістанс”, що подала до НСЗУ 11 пропозицій.

Прийом пропозицій на укладення договорів від медичних закладів, які надають спеціалізовану медичну допомогу на укладення договору, було розпочато 10 лютого 2020 року.

«Контрактування спеціалізованих медичних закладів, без перебільшення, є віхою в історії України. З початку прийому заяв до НСЗУ 1 453 спеціалізованих медичних закладів подали 7 746 пропозицій за різними групами послуг», наголосила т.в.о. Голови Національної служби здоров’я України Оксана Мовчан.

За її словами, серед закладів, які подали заяви,  – приватні. «І це свідчить про те, що бізнес вважає співпрацю цікавою для себе. Так було і з первинкою. На сьогодні 30% всіх законтрактованих закладів – це приватні заклади та ФОПи. Трансформація системи охорони здоров’я відбувається в інтересах пацієнта. Ми прагнемо, аби пацієнт мав більше можливостей отримати якісну медичну допомогу», – додала Оксана Мовчан.

«Основними нашими пріоритетами є надання медичної допомоги, відповідно до світових стандартів медицини і високими стандартами якості обслуговування пацієнтів. Активно співпрацювали с Національною службою здоров’я України на етапі впровадження трансформації на первинці. Ще тоді вирішили, що подаватимемо пропозиції на укладення договору з НСЗУ за програмою медичних гарантій. Ми на 100% готові до контрактування з НСЗУ за програмою медичних гарантій. Наш заклад повністю відповідає вимогам НСЗУ. Ми повністю забезпечені матеріально-технічною базою, службою екстреної допомоги, кваліфікованими кадрами та найсучаснішим медичним обладнанням, зокрема, апаратами МРТ, КТ, 2 стаціонарні ангіографи. Ми подали 11 заяв. З них три – на надання пріоритетних послуг: лікування інсультів, інфарктів та інструментальні обстеження для ранньої діагностики онкологічних захворювань», – повідомила директор ТОВ «Кардіка Асістанс» Тетяна Філіппова.

Довідка

Програма медичних гарантій (або гарантований пакет безоплатних медичних послуг) – усталена міжнародна практика. Програма медичних гарантій визначає перелік та обсяг медичних послуг та ліків, які гарантовані пацієнтам та будуть оплачені з державного бюджету на основі єдиних національних тарифів. Оператором програми медичних гарантій є НСЗУ.

На реалізацію програми медичних гарантій у 2020 році в державному бюджеті передбачено 72 млрд грн. Це на 20% більше за медичну субвенцію 2019 року.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі