До поліції надійшло близько 500 повідомлень про ймовірний підкуп виборців

Усього територіальними органами Національної поліції зареєстровано 3,5 тисячі заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом.

З початку передвиборчої кампанії до поліції надійшло близько 500 повідомлень про ймовірний підкуп виборців.

Про це зазначено на офіційному сайті Національної поліції.

Усього територіальними органами Національної поліції зареєстровано 3,5 тисячі заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. За вказаними фактами розпочато 189 кримінальних проваджень.

Лише впродовж минулої доби до органів поліції надійшло 82 заяви та повідомлення, пов’язані з виборчим процесом. Окрім відкритих кримінальних проваджень, складено чотири адміністративні протоколи за вчинення правопорушень.

З початку виборчого процесу територіальними органами Національної поліції зареєстровано 3 тисячі 550 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Найбільша кількість зареєстрована у місті Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Вінницькій, Одеській та Київській областях. З них 1,9 тисячі фактів пов’язані з незаконною агітацією, 490 – підкупом виборців, 269 – з хуліганством .

Загалом поліцейські відкрили 189 кримінальних проваджень. При цьому 83 провадження стосуються порушень виборчого законодавства. А 106 пов’язані з проведенням передвиборної кампанії. Складено 594 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень. За 661 фактом проводиться перевірка згідно із Законом України «Про звернення громадян».

У Львові ж зареєстрували 8 адміністративних правопорушень та відкрити 2 кримінальних впровадження.

категорії
ЕкономікаПолітика

Публікації по темі