До правоохоронних органів було передано нові матеріали про оборудки в оборонній сфері

Президент вимагає від уповноважених органів жорстко й негайно реагувати на факти зловживання в оборонній сфері.

Президент вимагає від уповноважених органів жорстко й негайно реагувати на факти зловживання в оборонній сфері.

Про це на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики повідомив Володимир Зеленський, передає офіційне інтернет-представництво  Президента України.

Володимир Зеленський повідомив, що днями вони передали до правоохоронних органів матеріали про ще одну корупційну схему у сфері оборонної промисловості. «Як виявилося, протягом п’яти років діяльності попередньої влади спецекспортери лише за декількома сумнівними контрактами перерахували майже 30 млн дол. США на рахунки офшорних компаній за нібито надані послуги», – розповів Глава держави про деталі й нагадав, що перераховані в офшори кошти є грошима платників податків.

Також Володимир Зеленський повідомив про корупцію у бюджетній сфері. Зокрема, він звернувся до відповідних органів з вимогою здійснити перевірку правомірності надання державних дотацій одному з підприємств.

«Протягом 2017-2018 років одному з найбільших агрохолдингів України, «Миронівському хлібопродукту», з державного бюджету виділено майже 2,5 млрд грн дотацій. Насправді він не потребує державної підтримки, бо має надприбутки. І ви це знаєте. І щорічно виплачує величезні дивіденди своїм акціонерам», – зауважив Президент.

категорії
ЕкономікаПолітика

Публікації по темі