До загального фонду місцевих бюджетів Львівської області мобілізовано майже 5 мільярдів гривень

Рівень виконання річних планових завдань на 1 травня становить 33,8%.

У січні-квітні 2019 року до загального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано 4929,3 млн грн податків та платежів, що становить 108,6 % до плану на січень-квітень та 121,8 % до надходжень за 4 місяці 2018 року (зростання на 883 млн грн).  Рівень виконання річних планових завдань на 1 травня становить 33,8%

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Однак ряд місцевих бюджетів не виконали планових завдань. Це в першу чергу стосується Мостиського і Сколівського районів, Дублянської, Міженецької, Новокалинівської, Новоміської, Тростянецької, Чукв’янської, Ходорівської, Мостиської, Нижанковицької, Магерівської, Волицької, та Лопатинської об’єдниних територіальних громад.

Крім цього, не забезпечили виконання планових показників 60 інших місцевих бюджетів, найбільше у Буському та Мостиському районах по 9, Сколівському – 8, Жовківському – 6, Миколаївському, Сокальському, Яворівському по 4 і Городоцькому та Турківському по 3.

Також слід відмітити, що динаміка надходжень порівняно з відповідним періодом минулого року зменшилась у містах Моршині і Трускавці, Сокальському і Стрийському районах та Дублянській, Міженецькій, Новоміській, Новострілищанській, Тростянецькій, Волицькій, Підберізцівській, Славській, Радехівській ОТГ.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі