«Доля податку на виведений капітал в руках МВФ», – Южаніна

Мінфін вже провів розрахунки нейтральної моделі запровадження ПнВК.

«Ми маємо довести МВФ якомога скоріше, що податок на виведений капітал матиме нейтральний вплив на Держбюджет», — Ніна Южаніна

Таку думку висловила Ніна Южаніна, Голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики під час засідання Комітету, передає Прес-служба Голови Комітету.

За її словами, на впровадження ПнВК з початку наступного року в Україні очікує більшість суб’єктів підприємницької діяльності, а тому необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб запевнити МВФ у відсутності втрат державного бюджету.

Голова комітету підкреслила, що відповідні розрахунки нейтральної моделі запровадження ПнВК вже проведені Міністерством фінансів України. «Нарешті цей орган очолюють люди, які працюють в інтересах держави, а не заради власної вигоди», – запевнила Южаніна.

На її переконання, саме недобросовісні дії колишнього керівництва Мінфіну створили підґрунтя для супротиву МВФ щодо запровадження змін у фіскальній політиці України.

Голова Комітету переконана, що уряду вдасться шляхом перемовин подолати наслідки неякісних управлінських рішень та замінити на податок на виведений капітал в редакції Закону «Про Державний бюджет на 2019 рік» до другого читання.

категорії
Економіка

Публікації по темі