Доходи українців віком до 27 років можуть звільнити від оподаткування

Комітет з питань молоді і спорту підтримує законопроект №2250-1 щодо звільнення від оподаткування доходів молодих спеціалістів.

Комітет з питань молоді і спорту підтримує законопроект №2250-1 щодо звільнення від оподаткування доходів молодих спеціалістів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Верховної Ради.

Законопроект пропонує встановити нульову ставку ПДФО платників податків, які не досягли 27-річного віку. А також звільнити від оподаткування прибуток підприємств та організацій, у яких кількість офіційно працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб та/або осіб, які не досягли 27-річного віку, становить не менш як 50 % працівників. При цьому фонд оплати праці таких осіб має становити протягом звітного періоду не менш як 25 % від загальних витрат на оплату праці.

Законопроект пропонує також звільнити від сплати єдиного податку платників другої — четвертої груп, які відповідають вище зазначеним критеріям.

Згідно зі змінами роботодавці отримають додаткові стимули приймати на роботу молодих спеціалістів, зайнятість молоді суттєво збільшиться, а молодь буде зацікавлена працювати в Україні, а не виїжджати на заробітки за межі України.

При встановленні пільг мають бути визначені певні обмеження, а саме максимальна сума доходу платників податків віком до 27 років, що звільняється від сплати ПДФО.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі