Доходи загального фонду Державного бюджету у січні становили 54,5 млрд грн

Залишок на єдиному казначейському рахунку на 1 лютого становив 11,9 млрд гривень.

Залишок на єдиному казначейському рахунку на 1 лютого становив 11,9 млрд гривень.

Про це зазначено на офіційному сайті Міністерства фінансів.

Цього місяця було відшкодовано рекордну суму ПДВ у 19,7 млрд грн, з яких, як вже повідомляло ДФС, 8,7 млрд – за декларацією листопада . Відшкодування ПДВ відбувається в автоматичному режимі, навіть якщо сума до відшкодування після завершення перевірок перевищує плановий показник на місяць. Зазначене разом із скороченням імпорту призвело до того, що податкові надходження до загального фонду Державного бюджету були нижчі за планові. Завдяки скоординованим діям Мінфіну та ДКСУ необхідні видатки січня було проведено відповідно до розпису на підставі платіжних доручень.

У січні загальна сума надходжень до бюджету від митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації становила 3,1 млрд грн. Цього місяця громадяни України здійснили митне оформлення 48 760 транспортних засобів з іноземною реєстрацію.

Заплановані на січень запозичення під гарантії Світового банку у сумі 17,6 млрд грн було перенесено на лютий. Для забезпечення фінансування Державного бюджету Міністерство фінансів доклало зусиль до заміщення цього джерела зовнішніх запозичень внутрішніми запозиченнями. В цілому у січні Мінфін розмістив ОВДП на суму еквівалентну 41,7 млрд грн.

категорії
Економіка

Публікації по темі