ДПЗКУ почала поставки соняшникової олії під власною торговою маркою

Нещодавно на Черняхівському елеваторі було встановлено нове фасувальне обладнання, на якому ДПЗКУ під власним торговим знаком фасує гречану крупу та цукор.

Державна продовольчо-зернова корпорація України розширює перелік готової продукції. У квітні корпорація представить споживачу рафіновану соняшникову олію під власним торговим знаком.

Про це інформує прес-служба “Мінагрополітики” 

Рафінована соняшникова олія виморожена марки «П» виготовляється підприємствами-партнерами на замовлення держкорпорації. Для переробки використовується високоякісне насіння соняшнику, закуплене корпорацією.

Під час виробництва продукт у декілька етапів очищається від домішок, тому соняшникова олія не пригорає та не окислюється при приготуванні їжі. Весь процес виробництва контролюють представники корпорації, якість готової продукції підтверджують сертифікати відповідності міжнародним стандартам ISO 22000. Розливається олія у пляшки ємністю 1л та 5л під торговим знаком «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

У майбутньому корпорація зможе продавати власну олію і на зовнішні ринки. ДПЗКУ є членом Федерації асоціації торгівлі олійними культурами, насінням та жирами (FOSFA), яка сприяє розвитку торгівлі сировинними товарами. Членство у FOSFA допоможе корпорації налагодити експорт олійно-жирової продукції, зберігати гнучкість у веденні свого бізнесу та досягати провідних позицій на міжнародному ринку в своєму секторі торгівлі.

Нагадаємо, нещодавно на Черняхівському елеваторі було встановлено нове фасувальне обладнання, на якому ДПЗКУ під власним торговим знаком фасує гречану крупу та цукор.

Вироблена та розфасована на потужностях Державної продовольчо-зернової корпорації України готова продукція відома своєю стабільно високою якістю, тому вона є затребуваною в роздрібних мережах. У корпорації впевнені, що пшеничне та житнє борошно, гречана та манна крупи, цукор, рис та соняшникова олія завдяки своїй якості та вигідній ціні матимуть стабільний попит у споживачів.

категорії
Економіка

Публікації по темі