Дружина в.о. начальника Львівської митниці купила автомобіль за 50% ринкової вартості

Дружина в.о. начальника Львівської митниці купила автомобіль за 50% ринкової вартості

Олександр Марченко, що згідно з декларацією у 2020 році обіймав посаду виконуючого обов’язки начальника Львівської митниці ДФС, задекларував новенький автомобіль.

Зокрема, відповідно до декларації, у травні 2020 року, дружина митника купила автомобіль Mercedes GLA 250, 2019 року випуску, лише за 323,8 тис. гривень.

Варто зазначити, відповідно інформації на сайті Auto.ria, вартість таких автомобілів в Україні, зокрема від 2017 року випуску, становить від 23,5 тис. дол. США (що еквівалентно 657 тис. гривень) до 31 тис. доларів США (що еквівалентно 866 тис. гривень).

Фото ілюстративне. Mercedes GLA

Відповідно до декларації за минулий рік, посадовець отримав лише 183,2 тис. гривень заробітної плати у Львівській митниці ДФС.

Дружина Олександра Марченко задекларувала 945 тис. грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю. Також подружжя отримало 1,18 млн гривень доходу від продажу нерухомого майна.

Окрім того, у декларації митник та його дружина задекларували 5 квартир та одну земельну ділянку, у різних містах України.

Варто зазначити, відповідно до декларації, дружина митника проживає в Києві у гуртожитку  військової частини 3077 Національної Гвардії України.

Серед цінного рухомого майна, у подружжя задекларовані колекційні монети, годинник Breguet Type XX, ікона Божої матері 18 століття, годинник Montblanc, Годинник золотий Chopard Happy Spirit з діамантами, Годинник Breitling Galactic сталь та золото з діамантами, Годинник Van Der BauwedeSnake Woman Magnum XS з діамантами, Підвіска з ланцюжком Chopard Pendant Happy Diamonds Maxi Clown, Кулон з ланцюжком Chopard Butterfly Pendant, Сережки Chopard Happy Hearts, три каблучки з діамантами, Набір сережки + каблучка Pasquale bruni BON TON.

Окрім купленого дружиною автомобіля Mercedes GLA 250 за ціною 50% від ринкової вартості, сам Олександр Марченко їздить на Tesla 2018 року

категорії
ЕкономікаПолітика

Публікації по темі