ДТЕК планує видобувати 2 млрд кубометрів газу на рік

Компанія "ДТЕК Нафтогаз" планує збільшити видобуток газу з 1,6 млрд кубометрів в 2018 році до 2 млрд кубометрів в 2022 році.

Компанія “ДТЕК Нафтогаз” планує збільшити видобуток газу з 1,6 млрд кубометрів в 2018 році до 2 млрд кубометрів в 2022 році.

Про це повідомив гендиректор компанії Максим Тимченко журналістам в Полтавській області в п’ятницю, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Це на існуючих родовищах. І є оптимізм, що протягом трьох-чотирьох років ми зможемо досягти (обсягів видобутку – Ред.) 2 млрд кубометрів газу”, – сказав він.

Крім того, ДТЕК планує брати участь в майбутніх аукціонах Держгеонадр з продажу спеціальних дозволів.

“Я сподіваюся, стратегічні плани, технологічні та інноваційні рішення, які ми сьогодні формуємо, дозволять нам досягти цього рівня видобутку. Досягнувши такого результату тут (на Семиренківському родовищі – Ред.) – ми створили хорошу базу для подальшого розширення роботи “ДТЕК Нафтогаз”, – зазначив Тімченко.

“ДТЕК Нафтогаз” – операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу ДТЕК.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем кепітал менеджмент” (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова.

Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

категорії
Економіка

Публікації по темі