Економіка і бізнес – важливий компонент всіх міжнародних зустрічей

Він наголосив, що для України зараз питання залучення інвестицій є одним з пріоритетів.

Глава Уряду напередодні візиту до Норвегії: Економіка і бізнес – важливий компонент всіх міжнародних зустрічей.

Інформує Урядовий портал.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні, 28 січня, відвідає з візитом Норвегію. Візит покликаний сприяти зміцненню українсько-норвезького співробітництва у політичній, торгово-економічній, інвестиційній та інших сферах, налагодженню прямих контактів між представниками ділових кіл двох країн. Однією з центральних подій візиту стане Українсько-норвезький бізнес-форум.

«Під час міжнародних зустрічей економіка і бізнес є великим компонентом. В понеділок я буду перебувати в Осло (Норвегія), будемо обговорювати подальші можливості співпраці», – сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що для України зараз питання залучення інвестицій є одним з пріоритетів. Його реалізація – у створенні умов для інвестування. «Умови ведення бізнесу дуже важливі. Бізнес має відчувати себе захищеним. Для мене пріоритет – створення нормального бізнес- середовища, адже саме бізнес створює нові робочі місця, новий продукт або послугу. Влада має не заважати, а створювати умови для розвитку», – зазначив Володимир Гройсман.

категорії
Економіка

Публікації по темі