Екс–керівника банку–банкрута підозрюють у шахрайстві на 8 мільйонів

Зловживання повноваженнями завдало банківській установі збитків на суму 8 млн гривень.

Колишнього голову правління Пат “Банк Петрокоммерц-Україна” підозрюють у зловживаннях, які завдали фінустанові 8 мільйонів гривень збитків.

Про це сьогодні, 10 грудня, повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

За погодження прокуратури міста Києва повідомлено про підозру колишньому голові правління “Банк Петрокоммерц -Україна”.

Так, працівниками слідчого управління ГУ НП у м. Києві в рамках досудового розслідування встановлено, що посадовець банку з метою отримання неправомірної вигоди в інтересах сторонніх підприємств одноосібно, без обов’язкової згоди членів наглядової ради та ігноруючи заборону умов кредитування, прийняв рішення про видачу компанії “Донецьксталь” багатомільйонного кредиту.

Таке зловживання повноваженнями завдало банківській установі збитків на суму 8 млн гривень.

Екс-посадовцю банку інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364-1 КК України. Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від ста п’ятдесяти до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років.

Як повідомляв Фонд гарантування вкладів, з “Банк Петрокоммерц-Україна” перед банкрутством були виведені ліквідні активи на суму понад 708,43 млн гривень.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що на початку грудня протягом тижня сума реалізації активів банків, що ліквідуються, склала 21,26 млн грн.

Крім того, 0,08 млн грн отримано у результаті безпосереднього продажу майна банків, 0,20 млн грн – від продажу інших активів.

категорії
Економіка

Публікації по темі