Експорт зернових перевищив 30 мільйонів тонн

За аналогічний період минулого маркетингового року було експортовано майже 25,7 млн тонн зернових.

З початку поточного маркетингового року Україна експортувала понад 30 млн тонн зернових культур, зокрема, майже 11,9 млн тонн пшениці (у тому числі продовольчої – понад 7,4 млн тонн, фуражної – понад 4,4 млн тонн), ячменю – понад 3,1 млн тонн, кукурудзи – 14,6 млн тонн.

Про це інформує прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Зазначено, що дані наводить Департамент фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби.

Варто вказати, що за аналогічний період минулого маркетингового року було експортовано майже 25,7 млн тонн зернових, зокрема, 12,5 млн тонн пшениці (у тому числі продовольчої – майже 7 млн тонн та фуражної пшениці 5,6 млн тонн), ячменю – 3,9 млн тонн, кукурудзи – 8,6 млн тонн).

Також у рамках поточного маркетингового року було експортовано майже 3,6 млн тонн олійних культур, за аналогічний період минулого маркетингового року було експортовано 4 млн тонн олійних культур.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що українські агрокомпанії почали тестування нового мобільного додатку для перевозки зернових – JIT+. Він об’єднує замовників, перевізників, відправників та отримувачів вантажів в єдину систему. Розробники стверджують: програма допоможе суттєво спростити та оптимізувати логістику зернових перевезень.

Для того, аби розпочати роботу, необхідно встановити додаток на свій телефон та зареєструватися. Реєструватися може як замовник, так і перевізник. Працівники сервісу власноруч перевіряють документацію перевізника та лише після цього верифікують його як надійного. Після цього він може додаватися в систему та приймати замовлення.Документи подаються винятково в електронному вигляді. За словами розробників, це займає кілька секунд.

категорії
Економіка

Публікації по темі