Енергетична безпека – один з пріоритетів співпраці України та США

Голова Держенергоефективності переконаний, що подальша співпраця буде такою ж плідною та результативною.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із керівництвом Міненерговугілля, НКРЕКП та іншими стейкхолдерами взяв участь у відкритті нового Проекту USAID «Енергетична безпека».

Повідомляє Урядовий портал.

«Вже не вперше співпрацюємо з USAID. Наприклад, у партнерстві з Проектом «Муніципальна енергетична реформа в Україні» маємо спільні напрацювання як у стимулюванні громад до енергоефективності, так і у розробці законопроектів у «чистій» енергетиці», – повідомив Сергій Савчук.

Зважаючи на успішність попередніх спільних з USAID ініціатив, Голова Держенергоефективності переконаний, що подальша співпраця буде такою ж плідною та результативною, зокрема, у таких напрямах як розробка системи підтримки відновлюваної енергетики: розвиток «зеленої» електроенергетики («зелені» аукціони, встановлення електроакумулюючих систем тощо); розбудова сфери виробництва твердих та рідких біопалив, біогазу, енергії із сміття, сприяння залучення «зелених» інвестицій в Україні. А також у підготовці до запровадження ринку «зелених» облігацій та стимулювання промислових підприємств до енергоефективності.

категорії
Економіка

Публікації по темі