Енергосистема України працює без двох атомних блоків

5 лютого на атомних станціях України в роботі 13 з 15 енергоблоків.

Станом на 1 лютого в роботі перебувають 13 з 15 енергоблоків на атомних станціях України.

Про це інформує прес-служба “Енергоатому”.

“5 лютого на атомних станціях України в роботі 13 з 15 енергоблоків. На енергоблоці №1 Рівненської АЕС 39-а доба капітального планового ремонту. На енергоблоці №1 Хмельницької АЕС 73-а доба середнього планового ремонту”, – йдеться у повідомленні.

В “Енергоатомі” додали, що минулої доби, 4 лютого, станціями вироблено 282,63 млн кВт-г електроенергії. Через системні обмеження за минулу добу атомні станції України недовиробили 16,80 млн кВт-г електроенергії.Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках АЕС ‒ у межах норми.

Нагадаємо, раніше повіомляли, що 12 листопада 2018 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з американською делегацією на чолі з Міністром енергетики США Ріком Перрі. Під час зустрічі міністри обговорили питання українсько-американського співробітництва в енергетичній сфері, зокрема, посилення енергетичної незалежності України.

Було домовлено і надалі протидіяти спільними зусиллями реалізації проекту “Північний потік-2”, який підриває європейську енергетичну безпеку та стабільність.

категорії
Економіка

Публікації по темі