Express Credit Union розширює мережу відділень в Україні

Express Credit Union надає клієнтам послуги кредитування та розміщення депозитів, а також пропонує послуги ломбардного кредитування.

Зокрема, нове відділення Express Credit Union відкрили у Житомирі. Станом на сьогодні це вже 8 за рахунком відділення, відкрите в містах України.

Варто зазначити, що група фінансових компаній Express Credit Union (ECU) надає клієнтам послуги кредитування та депозити, а також пропонує послуги ломбардного кредитування. Метою діяльності Express Credit Union є побудова довготривалого та стабільного партнерства, заснованого на індивідуальному підході до кожного. Основні переваги – це прозорість роботи з дуже чіткими і зрозумілими правилами, європейські стандарти обслуговування клієнтів та фінансові послуги, які задовольняють потреби навіть найвибагливішого споживача.

Мінімальна сума депозитного внеску в ECU складає 500 гривень, а мінімальна сума поповнення – 100 гривень. Також однією зі своїх переваг Express Credit Union вважають економію часу клієнтів завдяки швидкому оформленню депозитів. «Депозит можна оформити за 10-15 хвилин, якщо вкладник не витрачає багато часу на роздуми. Це насправді дуже швидко. Також у нас діють акції», – пояснює Максим Дзвінера, маркетинг-ментор проекту.

Express Credit Union пропонує вісім варіантів гривневих та валютних депозитів строком вкладу від одного місяця до року: класичний (12% річних), квартальний (16% річних), вигідний (16,5% річних), комфортний (17% річних), динамічний (17,5% річних), прибутковий (19% річних), стратегічний (19% річних) та вклад на вимогу під 3% річних.

«Найбільшою унікальною перевагою групи фінансових компаній Express Credit Union є те, що пенсіонерам додається 0,5% до їхнього депозиту, що робить таку послугу вигіднішою, ніж в інших банках. Також ми ніколи не затримуємо виплати, на відміну від інших фінансових установ. До прикладу, не потрібно замовляти готівку наперед», – додає Максим Дзвінера.

В ECU наголошують,  незалежно від виду депозитного вкладу, усі вкладники можуть розраховувати на суттєві переваги. Серед них: конкурентні відсоткові ставки, зручність при виборі строку депозиту та періодичності виплати відсотків, стабільність відсоткової ставки протягом всієї дії депозитного договору.

Зокрема, клієнт протягом 5 днів від дати народження за програмою лояльності клієнтів «Іменинник» може прийти з паспортом і отримати +1% у подарунок до річної ставки будь-якого з депозитів», – додає маркетинг-ментор проекту.

Зазначимо, у Львові послугами ЕСU можна скористатись у двох відділеннях, що розташовані у центрі міста та на Сихові: на вул. Б. Хмельницького, 10 та на вул. Сихівській, 4. Окрім того, відділення Express Credit Union в Івано-Франківську, Чернівцях, Тернополі?Рівному та Вінниці.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі