ФГВФО виставить на аукціон пул активів «ВТБ Банку»

ФГВФО виставить на аукціон пул активів «ВТБ Банку»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставить на продаж на відкритому електронному аукціоні пул активів АТ «ВТБ БАНК», що перебуває в ліквідації. Торги пройдуть 4 червня 2021 року в системі Prozorro.Продажі.

До пулу активів увійшли 110 прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, які укладені з суб’єктами господарювання та фізичною особою (понад 90% балансової вартості пулу), 1287 позицій дебіторської заборгованості та майнових прав за дебіторською заборгованістю, 10 майнових прав за векселями та 9 об’єктів нерухомості, розташованих у Дніпропетровській області.

Загальна сума заборгованості за активами у складі пулу становить 7,3 млрд грн. Середній термін прострочення платежів за кредитами – понад 9 років. До забезпечення увійшли різні активи, розташовані в багатьох регіонах України. Зокрема, серед них: комерційна та житлова нерухомість, земельні ділянки, обладнання, транспортні засоби, фінансова порука тощо. За деякими кредитами відсутній повний пакет документів. Раніше ці активи уже виставлялися на продаж – окремо та в пулах, однак поки не були куплені.

Початкова ціна лоту – 62,17 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. Участь у них можуть взяти юридичні та фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Всі гроші, отримані від продажу цих активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами «ВТБ БАНКУ».

Детальніше про лот GL0N619755 та умови участі в аукціоні можна дізнатися  на сайті Фонду за посиланням, а також на сайті ProZorro.Продажі за посиланням. Крім цього, детальна інформація про активи у складі пулу представлена в кімнаті даних банку та у віртуальній кімнаті даних, порядок доступу до неї – за посиланням.

категорії
Економіка

Публікації по темі