ФГВФО виставив на аукціон мегапул із активів 17 банків-банкрутів

Прострочення за всіма кредитами в середньому більше 3 років.

Фонд гарантування вкладів фізосіб проведе торги щодо чергового мегапулу активів неплатоспроможних банків зі стартовою ціною 409,80 млн грн. Аукціон відбудеться 12 вересня.

Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Кожен актив торгувався від 2 до 23 разів. Прострочення за всіма кредитами в середньому більше 3 років. У багатьох активів існують проблеми із заставою. Близько 15% кредитів – беззаставні, істотна частина інших втратили забезпечення в процедурі стягнення боргів, контрольованого банкрутства боржників, зі схемних операцій з цінними паперами, фіктивною заставою чи іншим способом, чимало активів обтяжені кримінальними провадженнями.

Як відзначають у ФГВФО, цей пул був сформований відповідно до календарного підходу. До його складу входять права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, які укладені з суб’єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість і нерухомість. Зокрема, в нього включено будівлю спортивного клубу, боулінгу з баром і основними засобами у вигляді обладнання, загальною площею 2319,6 квадратних метрів, які знаходяться в місті Кременчук.

категорії
Економіка

Публікації по темі