Фірма зі Львова отримає 5,7 га під полігон ТПВ біля Миколаєва

А мер Миколаєва про це не знає

Голова ЛОДА Олег Синютка дозволив ТОВ «Садем Трейдинг» розробку проекту землеустрою на ділянку для облаштування полігону твердих побутових відходів на території Миколаївської міськради. Площа ділянки – 5,7 га.

Про це стало відомо 4 жовтня з розпорядження голови ЛОДА.

Втім мер Миколаєва нічого про це не знає. «13 вересня я звертався до голови ЛОДА Олега Синютки з проханням про розширення існуючого полігону, який на даний момент облаштовує інвестиційна фірма «Екотех». На це звернення я поки відповіді не отримав. Якщо тепер йдеться про облаштування нового полігону, то я проти», – повідомив у коментарі виданню «Наші Гроші» Андрій Щебель, Міський голова Миколаєва.

Також він додав, що ніколи раніше не чув про компанію «Садем Трейдинг».

До того ж у розпорядженні не вказано точного місцезнаходження полігону. Єдина інформація свідчить, що це ділянка «орієнтовною площею 5,7 га, розташована за межами населеного пункту на території Миколаївської міської ради». Після розробки проекту землеустрою компанія має подати його на затвердження.

Згідно з розпорядженням, «Садем Трейдинг» звернулося до ЛОДА лише 11 вересня. У вересні ж компанія змінила основний вид діяльності, про що свідчать дані YouControl. Раніше фірма «Садем Трейдинг» займалась телефонними центрами, а зараз вона перепрофілювалася під «оброблення та видалення безпечних відходів».

Зареєстрована фірма була лише у березні цього року. Перший засновник –  був Емні Самет (Туреччина), а директором спершу була Марина Босаковська-Кан, а потім Ілона Мацько.

Після змін, нова адреса компанії – м. Львів, вул. Соборна, 12а, а новий власник – Тарас Купчак із села Унів Перемишлянського району. Іншого бізнесу чоловік не має.

Щодо інших змін, то після зміни власника фірми статутний капітал фірми було зменшено з 540 тис. грн до 26,2 тис. грн.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі