Фонд держмайна у грудні планує продати 147 підприємств

Загальна вартість підприємств - 274,1 млн грн.

В грудні Фонд державного майна України планує провести 147 аукціони загальною вартістю 274,1 млн грн через 44 електронні майданчики у системі ProZorro.Продажі.

Про це повідомляє пресслужба Фонду.

Серед найбільших об’єктів за вартістю є єдиний майновий комплекс «Трансмаш» в Кривому Розі, незавершене будівництво «Оздоровчого комплексу «Прикарпаття» Національного банку України в Яремче, незавершене будівництво енергоцеху площею 9 577,8 м² біля станції метро «Шулявська» в Києві, незавершене будівництво виробничої бази «Будремкомплект» площею 6 822,3 м² в Києві (бул. Ак. Вернадського, 36-В), пакет акцій «Мирогощанського аграрію», дослідний завод Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича Національної академії наук України та незавершене будівництво комплексу реабілітації, оздоровлення та відпочинку в Київській області.

З початку 2019 року державними органами приватизації виставлено на електронні аукціони через електронну торгову систему ProZorro.Продажі 511 об’єктів малої приватизації. За результатами торгів відбулись електронні аукціони з продажу 335 об’єктів на загальну суму 518,8 млн грн за виставленою стартовою ціною 375,7 млн  грн.

 

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі