Фонд гарантування завершив виплати вкладникам банку Курченка

Мова йде про АТ "Брокбізнесбанк".

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завершив виплати вкладникам АТ “Брокбізнесбанк”.

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування.

“10 червня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ “Брокбізнесбанк” було подано документи державному реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, – повідомив ФГВФО.

“У зв’язку з цим Фонд гарантування повідомляє про завершення 10 червня 2019 року виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам АТ “Брокбізнесбанк”, – йдеться у повідомленні.

Довідка

АТ «Брокбізнесбанк» — колишній український банк, заснований у 1992 році, з головним офісом у м. Київ. Станом на січень 2014 року загальні активи сягали понад 28 млрд. гривень, таким чином за їх величиною банк займав 16 місце у банківській системі України. Ліквідований у 2014 році через неплатоспроможність.

До середини 2013 року основною частиною акцій володіли депутати ВР Олександр та Сергій Буряки (по 18,7%), проте після продажу частка кожного з них знизилася до рівня менше 10%. Решта бл. 80% — інші власники пакетів акцій (24 особи). Найбільшим власником банку (40% акцій) ЗМІ називали українського олігарха, власника групи ВЕТЕК Сергія Курченка.

категорії
Економіка

Публікації по темі