Голова Мінфіну про бюджет-2021: Тиску на чесний бізнес не буде

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що коштів у проєкті держбюджету-2021 достатньо для фінансування усіх пріоритетних потреб держави, а тиску на чесний бізнес і сумлінних платників податків не буде. Про це...

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що коштів у проєкті держбюджету-2021 достатньо для фінансування усіх пріоритетних потреб держави, а тиску на чесний бізнес і сумлінних платників податків не буде.

Про це він сказав під час виступу у Раді, представляючи проєкт бюджету-2021.

“Щодо доходів. При підготовці проєкту бюджету для нас принциповим було досягти балансу, виходяси з наявних можливостей. Бюджетні доходи відображають те, які реально надходження може забезпечити наступного року економіка без підвищення податків. Ми повністю дотримувались принципу реалістичності.

Усіх одразу заспокою – коштів бюджету є достатньо для фінансування усіх пріоритетних потреб держави. Тиску на чесний бізнес і сумлінних платників податків не буде”, – підкреслив міністр.

За його словами, видатки зростуть на 65,5 млрд грн або на 5,1% – у видатки розвитку передбачено майже 175 млрд грн (на 12,4 млрд грн порівняно з бюджетом-2020).

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі