Головний фінансист “Нафтогазу” пішов з компанії

Заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Коновець покинув посаду, на якій він відповідав за управління фінансовими ресурсами групи.

Заступник голови правління НАК “Нафтогаз України” Сергій Коновець покинув посаду, на якій він відповідав за управління фінансовими ресурсами групи.

Про це повідомляє прес-служба “Нафтогазу”.

“За п’ять років роботи в компанії під його керівництвом впроваджена система внутрішнього контролю і реалізована єдина інвестиційна та облікова політики групи “Нафтогаз”. Серед інших його досягнень – впровадження ефективної моделі управління структурою капіталу, зокрема, вихід на зовнішні ринки запозичень, зниження вартості боргового портфеля Нафтогазу і вартості поточних запозичень”, – йдеться в прес-релізі.

Прес-служба також повідомляє, що вже визначена кандидатура фінансового директора, який в подальшому буде відповідати за управління фінансовими ресурсами групи, йде процес оформлення з ним трудових відносин.

Як повідомлялося, у вересні 2019 року Національний банк підтвердив призначення Сергія Коновця на посаду незалежного директора наглядової ради державного “Укрексімбанк”.

категорії
Економіка

Публікації по темі