Гра світового маштабу: Україна – активний гравець у світовому ринку медичного туризму

Проте, необхідно думати як зберегти кадровий потенціал країни.

Віце-президент Української Асоціації Медичного Туризму Ігор Торський під час сесії «Туристичний Маркетплейс Львівщини» розповів про медичний туризм в Україні.

«Медичний туризм – це специфічний вид туризму, що означає надання медичних послуг у лікувальних установах або санаторно-курортних закладах», – пояснив віце-президент.

З його слів, люди стають медичними туристами, тому що знаходяться у пошуках технології, іновації, рішення своєї медичної проблеми. 

«Україна є активним гравцем у світовому ринку медичного туризму. Згідно з оцінками Української Асоціації медичного туризму країна приймає приблизно 50 тис. медичних туристів. У середньому 1 медичний турист залишає 2,5 тис доларів, тобто дохід держави дорівнює 100 млн доларів. Це гідна сума, щоб звернути увагу на країну», – розповів він.

Ігор Торський зазначив, що зазвичай до України приїзджають медичні туристи з Північної Америки, Канади, США, Європи, Китаю, Африки.

Крім цього, він додав, що Львівщина може тягнути за собою інші області, адже вона є локомотивом розвитку оздоровчого туризму в країні вцілому. Зокрема йдеться про такі курорти, як Трускавець, Моршин, Східниця. 

Загалом, Україна може стати ще більш помітним гравцев, тому що в країні немає проблем із записом до лікаря. 

Як зазначив Ігор Торський, тут дуже корисний досвід Туреччини, яка зберегла кадровий потенціал країни. Для нашої країни це теж значна соціально-економічна тема, тому необхідно думати як зберегти кадровий потенціал.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі

Новини