Гроші бюджету на депозит: чи має Львів право розміщувати кошти на банківських депозитах?

23 січня цього року Уряд прийняв на засіданні рішення про заборону містам розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитних рахунках.

23 січня цього року Уряд прийняв на засіданні рішення про заборону містам розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитних рахунках. Заборона мала стосуватися коштів загального фонду місцевих бюджетів і діяти до 31 грудня 2019 року.

Однак 30 січня 2019 року, згідно з розпорядженням №37, Львівська міська рада розмістить 50 мільйонів гривень з загального фонду міського бюджету на депозитному рахунку в АБ «Укргазбанк».

Як пояснив Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР, рішення Кабінету міністрів іще не було опубліковане, «розглядали лише проект стосовно цього».

Відтак, за його словами, дане рішення не вступило в силу, і відповідно розмістивши гроші з загального фонду міського бюджету на депозитному рахунку ЛМР не порушує жодних норм.

Нагадаємо, що Львівська міська рада розмістить 50 мільйонів гривень з загального фонду міського бюджету на депозитному рахунку в АБ «Укргазбанк». Та варто зазначити, що Львівська міська рада уже неодноразово розміщувала тимчасово вільні кошти на депозитних рахунка АБ «Укргазбанк».

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі