IFC виділяє 12,5 млн євро на розвиток міського транспорту Маріуполя

IFC підписала кредитну угоду щодо надання фінансування у розмірі 12,5 млн євро на закупівлю 64 сучасних автобусів.

IFC підписала кредитну угоду щодо надання фінансування у розмірі 12,5 млн євро на закупівлю 64 сучасних автобусів.

Повідомляє Міністерство фінансів України.

Кошти також призначено на реконструкцію міського автобусного депо, оновлення ремонтного обладнання та розвиток управління транспортною інфраструктурою міста. Оновлений автобусний парк Маріуполя збільшить пропускну здатність системи громадського транспорту, знизить викиди вуглеводню в атмосферу та дозволить надавати мешканцям якісніші транспортні послуги.

«Від 2014 року децентралізація є одним з ключових пріоритетів уряду, і ми вже передали муніципалітетам багато фінансових ресурсів, а разом з ними – і відповідальності. Тому для нас надзвичайно важливо, щоб наші міжнародні партнери підтримали цей підхід своїми фінансовими ресурсами, – сказав Юрій Гелетій, заступник Міністра фінансів з питань євроінтеграції.

Інвестиції МФК в інфраструктуру Маріуполя, міста, розташованого в 30 км від лінії фронту, є найкращим доказом довіри партнерів до України.

IFC, член Групи Світового банку є одним із провідних міжнародних інвесторів у приватний сектор України: загальний розмір її капіталовкладень у довгострокові проекти в різних секторах економіки України сягнув понад $3.2 млрд.

категорії
Економіка

Публікації по темі