Інспектора митниці помістили під домашній арешт через хабарі за ввезення опромінювачів із Придністров’я

Інспектора митниці помістили під домашній арешт через хабарі за ввезення опромінювачів із Придністров’я

Печерський суд Києва застосував запобіжний захід до головного державного інспектора відділу митного оформлення №1 поста «Кучурган» Одеської митниці.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 1 травня.

Підозрюваного помістили під домашній арешт у нічний час.

За матеріалами справи, у листопаді 2020-го громадянин України, будучи обурений, що працівники митниці умисно затягують проходження митного контролю, звернувся до інспектора за роз’ясненнями. А той у відповідь начебто почав вимагати по 500 доларів США за в’їзд до України та 1,5 % від вартості товару на виїзд до Молдови за нестворення штучних перешкод під час проходження митного контролю. Інакше інспектор погрожував внести підприємця та його автомобіль до «бази даних», що в подальшому ускладнить йому перетин державного кордону.

24 квітня чоловік ввіз в Україну з території невизнаної «Придністровської Молдовської Республіки» 20 опромінювачів ультрафіолетових бактерицидних «Светочъ» для знезараження повітря та поверхонь у приміщеннях. Після проходження митного контролю він передав інспектору 340 доларів.

28 квітня громадянин ввіз ще 30 опромінювачів і наступного дня передав інспектору 510 доларів.

У судовому рішенні написано тільки, що захисник і підозрюваний просили застосувати запобіжний захід, не пов’язаний із триманням під вартою.

категорії
Економіка

Публікації по темі