“Інвестиційний потенціал України у сфері енергоефективності сьогодні сягає 40-45 млрд доларів”, – Геннадій Зубко

Україна зайняла 71-ше місце у щорічному рейтингу Doing Business.

Точки зростання та найбільш привабливі напрямки для інвестицій сьогодні пов’язані з реформою енергоефективності, дерегуляцією в будівництві та децентралізацією.

Про це на щорічних зборах European Business Association заявив Геннадій Зубко,Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, передає “Урядовий портал”.

“Інвестиційний потенціал у сфері енергоефективності сьогодні сягає 40-45 млрд дол. США. Люфт часу, на який має налаштовуватись бізнес, три, п’ять або вісім років. Це не лише питання залучення інвестицій, а й впровадження новітніх технологій щодо зменшення енергоспоживання. Пріоритет – новостворений Фонд енергоефективності України, який запрацює вже наступного року. Створення 75 тис. робочих місць, вплив на зростання ВВП країни, зменшення валютного навантаження – це горизонти сфери енергоефективності у 2019 році. І перспективи для бізнесу очевидні!” – наголосив Геннадій Зубко.

Також він зазначив, що цього року Україна зайняла 71-ше місце у щорічному рейтингу Doing Business і за два роки піднялася зі 140-ї до 30-ї сходинки за показником “Дерегуляція у будівництві”.

Щодо децентралізації, то за словами Віце-прем’єр-міністра, сьогодні нова система менеджменту в країні робить перші кроки до залучення інвесторів у свої громади. “До 2020 року маємо «покрити» карту України об’єднаними територіальними громадами, які будуть готові до самостійного розвитку бізнесу та залучення інвестицій”, – зазначив Геннадій Зубко.

категорії
Економіка

Публікації по темі