Кабмін розширив перелік дозволених під час карантину видів діяльності

Кабінет міністрів розширив перелік дозволених під час карантину видів діяльності, прийнявши зміни до постанови №211 «Про протидію поширення на території України коронавірусу СОVID-19».

Кабінет міністрів розширив перелік дозволених під час карантину видів діяльності, прийнявши зміни до постанови №211 «Про протидію поширення на території України коронавірусу СОVID-19».

Про це пише Мінфін.

Уряд на період карантину зняв заборону з:

  • оптової торгівлі продуктами харчування
  • торгівлі ветеринарними препаратами
  • проведення ветпрактики
  • продажу кормів
  • пестицидів і агрохімікатів
  • насіння і посівних матеріалів

Обов’язковою умовою роботи бізнесу в зазначених секторах є забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, дотримання санітарних і протиепідемічних заходів.

Кабінет міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та продовжив карантин до 24 квітня.

Уряд запровадив в Україні карантин у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 спочатку на три тижні — з 12 березня по 3 квітня.

З 15 березня держава на два тижні закрила кордони для іноземних громадян, а з 17 березня — повністю закрито авіасполучення.

З 17 березня по всій Україні закрили заклади харчування, торгові центри, перукарні, розважальні заклади. Продовжують роботу: продуктові і господарські магазини, аптеки, АЗС, банки і банкомати, страхові компанії.

З 23 березня в Києві заборонили рух громадського транспорту, зокрема метро. Перевозять тільки медиків, рятувальників, поліцейських, комунальників, працівників продуктових магазинів та аптек, а також співробітників стратегічних підприємств. Окрім цього, зміни вступили в дію у Львові.

Додамо, станом на 22:00 25 березня в Україні 145 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав. За добу виявлено 32 нові випадки.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі