Кабмін затвердив перелік об’єктів великої приватизації на 2019 рік

На 6 підприємств з переліку Фонд ще в минулому році відібрав інвестиційних радників.

Кабінет Міністрів України затвердив перелік об’єктів великої приватизації на 2019 рік під час засідання уряду 16 січня.

Про це Віталій Трубаров, в. о. голови Фонду держмайна, написав на своїй сторінці у Facebook.

Отже, на продаж буде виставлено ВАТ “Тернопільобленерго”, ПАТ “Центренерго”, ПАТ “Запоріжжяобленерго”, Акціонерна компанія “Харківобленерго”, АТ “Миколаївобленерго”, ПАТ “Хмельницькобленерго”, Об’єднана гірничо-хімічна компанія, Вугільна компанія «Краснолиманська», ПАТ “Азовмаш”, Державне підприємство “Завод “Електроважмаш”, ПАТ “Сумихімпром”, “Одеський припортовий завод”, ВАТ “Оріана”, ПрАТ “Президент-Готель”, Державне публічне акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Украгролізинг”, Фармацевтична компанія “Індар”.

На 6 підприємств з переліку Фонд ще в минулому році відібрав інвестиційних радників. Однак, Одеський припортовий завод, Вугільна компанія «Краснолиманська», Завод «Електроважмаш», «Індар», Об’єднана гірничо-хімічна компанія залишаються заблоковані рішенням суду, відповідно інвестиційні радники не затверджені і розпочати практичну роботу з приватизації неможливо.

Зараз йде підготовка до приватизації ПрАТ “Президент Готель” інвестиційним радником “Конкорд Консалтинг” у консорціумі з “Бюро Маркуса” та Redcliffe Partners.

ПАТ “Азовмаш”, який не отримав жодної заявки від претендентів на інвестиційного радника, до приватизації готуватиме Фонд державного майна.

По ВАТ «Оріана» і «Украгролізинг» буде оголошено повторний конкурс з відбору інвестиційного радника, оскільки попередні рази подавалося лише по одному учаснику.

По іншим підприємствах з переліку великої приватизації буде оголошено конкурс з відбору інвестиційного радника.

категорії
Економіка

Публікації по темі