Кабмін змінив тимчасового керівника “Укрзалізниці”

Новим тимчасовим керівником компанії буде Іван Юрик.

Новим тимчасовим керівником компанії буде Іван Юрик.

Про це повідомив у Telegram міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Кабмін на засіданні 15 квітня звільнив Желько Марчека з посади в.о. голови правління “Укрзалізниці” та виключив його зі складу членів правління, новим тимчасовим керівником компанії буде Іван Юрик.

За його словами, конкурс на посаду голови правління, який наразі призупинено за рішенням Наглядової ради УЗ, буде відновлений та продовжений після завершення карантину.

Додамо, з червня 2018 року до червня 2019 року Юрик був членом Наглядової ради “Укрзалізниці”, а з червня 2019 року входив до складу правління компанії. До цього він працював в Міністерстві фінансів України та в Офісі залучення та підтримки інвестицій Уряду України.

Економічна правда повідомляє, що після рішення про звільнення Желько Марчека основними претендентами на крісло називали колишнього керівника Південно-західної залізниці Романа Веприцького та директора з економіки та фінансів компанії Миколу Іванініва.

Однак, за даними ЕП, ці кандидати розділили Наглядову раду. За Іванініва виступили чотири незалежних члени, за Веприцького решта – три представники уряду в Наглядовій раді.

Проти Іванініва, за даними ЕП, виступив і міністр інфраструктури Владислав Криклій, який відмовився виносити його кандидатуру на розгляд уряду.

Після цього в якості компромісного варіанта вирішили призначити тимчасовим керівником Івана Юрика, який потрапив в УЗ за часів Кравцова і вважається близьким до останнього.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі

Новини