Кабмін змінив умови програми “Доступне житло”

Оновлена ​​програма повинна надати свободу громадянам у виборі свого майбутнього житла.

Кабінет Міністрів змінив програму забезпечення населення доступним житлом.

Про це заявив Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, передає прес-служба Уряду.

За його словами, оновлена ​​програма повинна надати свободу громадянам у виборі свого майбутнього житла, спростити і полегшити доступ до державного кредитування, забезпечити прозорість і розширити коло учасників і кредитні можливості за рахунок залучення державних банків.

“Реалізація державних програм “Доступне житло” і “Молодіжне кредитування” повинна відповідати вимогам часу і задовольняти в першу чергу потреби тих, хто дійсно потребує вирішення житлового питання”, – заявив міністр.

Також повідомив, що держава забезпечує 30% компенсації придбання доступного житла. Для внутрішньо переміщених осіб і учасників АТО – 50%. «Ми вводимо можливість для учасників програми придбати вже готове житло від забудовника».

“Також знижуємо необхідний рівень середньомісячного доходу сім’ї, що потребує поліпшення житлових умов, з 5 до 3 розмірів середньомісячної заробітної плати в підрахунку на душу населення відповідно до регіону”, – додає віце-прем’єр.

Зубко зазначив, що зміни також передбачають інформування через сайт Держмолодьжитла про учасників програми і тих, хто отримує державну підтримку.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини