Канада зацікавилася в імпорті української агропродукції

Попередньо Канада провела оцінку бджільництва в Україні

Держпродспоживслужба продовжує працювати над розширенням асортименту експорту української продукції на ринок Канади. Цьому була присвячена зустріч Володимира Лапи, Голови Держпродспоживслужби з регіональним представником Канадського агентства з контролю харчових продуктів та співробітниками Посольства Канади в Україні.

Про це інформує прес-служба Мінагрополітики.

У рамках зустрічі сторони обговорили результати роботи місії інспекторів компетентного органу Канади з оцінки системи контролю в сфері бджільництва, яка працювала в Україні у лютому поточного року. Канадські колеги поінформували, що остаточний звіт за підсумками аудиту можна очікувати впродовж двох місяців.

Крім того, під час переговорів обговорювалося питання виходу іншої української продукції на ринок Канади. У зв’язку з цим у травні до України прибуде місія компетентного органу Канади з метою проведення аудиту вітчизняної системи державного контролю. Представники з Канади також висловили зацікавленість в імпорті українських яєць, м’ясних харчових продуктів, яблук тощо.

Учасники зустрічі домовилися підтримувати зв’язки на рівні компетентних органів та узгодили подальші кроки з метою реалізації планів двостороннього співробітництва.

Нагадаємо, у лютому цього року було започатковано принципово новий формат двостороннього співробітництва оборонних відомств України та Канади.

Особлива увага була приділена перспективам співпраці за п’ятьма системоутворюючими елементами оборонної реформи, зокрема по впровадженню ефективного оборонного менеджменту, новій системі оборонного планування, оборонним закупівлям за західними стандартами, новій структурі сил та створенню інтегрованої системи цивільно-військових спроможностей.

Новий формат започатковано на постійній основі з метою формування у подальшому спільних підходів до реалізації оборонної політики та реагування на сучасні загрози.

категорії
Економіка

Публікації по темі