Казначейство виділило перший транш у 3 млн гривень на допомогу дітям

Це перший транш за листопад.

Казначейство перерахувало субвенцію на рахунки фінансових органів обласних державних адміністрацій. Це перший транш за листопад в сумі 3 млн 199 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба Казначейства.

Виділено кошти з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.

Також зазначимо, що Казначейство не веде персоніфікованого обліку по виплатах субвенцій фізичним особам. Облік отримувачів таких допомог здійснюють органи соціального захисту населення у районах та містах.

II транш субвенції буде перераховано 20 листопада, згідно з уточненою інформацією про фактично нараховані у поточному місяці суми таких допомог, наданою обласними фінансовими органами.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини