Керівництво АРМА відсторонили через зрив опалювального сезону у 2 містах

Кабмін відсторонив від виконання обов'язків керівництво Нацагентства з розшуку і менеджменту активів через допуск зриву опалювального сезону у містах Новояворівськ та Новий Розділ Львівської області.

Кабмін відсторонив від виконання обов’язків керівництво Нацагентства з розшуку і менеджменту активів через допуск зриву опалювального сезону у містах Новояворівськ та Новий Розділ Львівської області.

Про це написав у своєму Telegram-каналі прем’єр Олексій Гончарук, передає Економічна правда.

Уряд притягнув до дисциплінарної відповідальності керівництво АРМА за допуск зриву опалювального сезону в регіоні і відсторонив його від виконання обов’язків”, – заявив прем’єр.

За його словами, у четвер зранку у Новояворівськ подали тепло.

“Сьогодні зранку розпочато нагрівання систем, протягом дня у домівки мешканців міста почне надходити тепло.

У Новому Роздолі продовжують ремонтні роботи. Бригади працюють безперервно, уже ліквідували 4 пориви на трасах. Запуск опалення заплановано на завтра”, – додав голова уряду.

У пресслужбі АРМА повідомили УП, що не знають, кого відсторонили від виконання обов’язків. Співрозмовник відзначила, що в АРМА “чекають підтвердження цієї інформації” і що керівник АРМА Антон Янчук на місці і працює.

Зазначимо, що зрив початку опалювального сезону в Новояворівську та Новому Роздолі був визнаний обласною комісією з НС надзвичайною ситуацією технологічного характеру.

Компанія “Гарант Енергія М”, яка була призначена АРМА управителем ТЕЦ в зазначених містах, так і не змогла розпочати опалювальний сезон. Співробітники обох ТЕЦ відмовилися виходити на роботу, протестуючи проти боргів за зарплату за кілька місяців.

категорії
Економіка

Публікації по темі