«Київпастранс» отримає понад 13 млрд грн на тролейбуси і фунікулер

“Київпастранс” отримуватиме зазначену суму з 2019 по 2023 рік.

Комунальному підприємству «Київпастранс» виділять близько 13,37 млрд грн. державного фінансування.

Про це у рішенні повідомляється на сайті Антимонопольного комітету України.

Левову частку коштів, в 13,2 млрд грн буде вмділено з міського бюджету Києва, а решту – з коштів бюджету країни.

“Київпастранс” отримуватиме зазначену суму з 2019 по 2023 рік. За виділені гроші планують придбати сучасні тролейбуси, трамвайні вагони, 100 одиниць техніки для аварійно-відновлювальних робіт. Також планується відреставрувати фунікулер, прокласти швидкісну автобусно-тролейбусну лінію від житлового масиву Троєщина до станції метро Дарниця.

Крім того, в КП хочуть за ці гроші побудувати транспортні пересадочні вузли і створити єдиний диспетчерський центр з управління комунальним транспортом.

Нагадаємо, що «Київпастранс» відмовився купувати львівські трамваї. Комунальне підприємство «Київпастранс» оцінило вартість однієї довідки про відсутність судимості в 63 млн грн. Саме такою була різниця у вартості контракту на покупку 10 трамваїв між німецько-українським підприємством «Елеткротранc», який випускає техніку під торговою маркою Електрон у Львові, і польської корпорацією Pesa, передає UBR.com.

Довідка

«Київпастранс» — комунальне підприємство призначене для перевезень пасажирів. Створене рішенням Київської міської ради і проведене шляхом реорганізації Комунального підприємства «Київелектротранс» і Київського міського територіально — виробничого об’єднання автомобільного транспорту.

категорії
Економіка

Публікації по темі