Конкуренція у тендерах Укрзалізниці на закупівлю пального значно збільшилась

Укрзалізниця диверсифікує закупівлі палива, використовуючи усі можливості для співпраці з широким колом постачальників.

Конкуренція у публічних торгах на закупівлю дизельного пального АТ «Укрзалізниця» збільшилась у рази завдяки якісним змінам у процесі закупівель

Про це повідомив голова правління компанії Євген Кравцов, передає прес-служба компанії.

«У цьому році ми збільшили конкуренцію з 3-4 до 7-9 учасників на тендер, знизили їх маржу й продовжуємо працювати над подальшою оптимізацією процесу закупівель», – повідомив Євген Кравцов.

Він також додав, що Укрзалізниця диверсифікує закупівлі палива, використовуючи усі можливості для співпраці з широким колом постачальників.

«У нас немає одного постачальника, ми співпрацюємо з усіма великими трейдерами, які працюють з морським ресурсом, з ресурсом, що надходить по трубопроводу з Білорусі, і з єдиним українським виробником дизельного пального», – резюмував він.

Нагадаємо, Укрзалізниця планує закупити дизельне пальне за рамковою угодою для забезпечення потреби 2020 року, яка, за попередніми розрахунками, становить 350 тисяч тонн. За цією угодою планується придбати більше половини цього обсягу.

Крім того, у вересні 2019 року Укрзалізниця публічно презентувала стратегію закупівель компанії на 2019-2021 роки, яка передбачає, зокрема, антикорупційні заходи, роботу над поліпшенням репутації компанії та ефективністю закупівель.

категорії
Економіка

Публікації по темі