Кредит на придбання землі можна буде отримати під 3-5% річних, — Мінекономіки

Відповідна ставка, повідомляє міністр, діятиме вразі ухвалення закону «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».

Відсоткова ставка за кредитами на придбання землі сільськогосподарського призначення становитиме 3-5%.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на своїй сторінці у Facebook.

Відповідна ставка, повідомляє міністр, діятиме вразі ухвалення закону «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».

Як саме розподілятимуться кредити, чи виділятиме держава гроші на фінансування проекту і якщо так, то які суми — наразі невідомо.

Як написав міністр, «більше деталей згодом».

Верховна Рада підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» (№2178-10).

За законопроект проголосували 240 народних депутатів.

Проект передбачає, що з 1 жовтня 2020 року скасовується заборона на продаж земель сільськогосподарського призначення. З цього моменту право продавати земельні паї отримають всі їх власники.

Купувати землю зможуть українські фізособи, компанії, територіальні громади і держава.

Питання про дозвіл купувати землю іноземцями Президент Володимир Зеленський запропонував винести на референдум. Відповідні зміни до проекту мають бути внесені до другого читання.

категорії
Економіка

Публікації по темі